שיקום מבנים

הקפדה מבורכת

שנת 1994 הייתה שנת מפנה בתחום חיפויי אבן לקירות חיצוניים. עד אז, לא נוסח תקן מסודר בנושא, ולכן כל קבלן אימץ שיטת הדבקה לפי שיקוליו הפרטיים. החיסרון בתקן המסודר הורגש היטב כאשר שנים ספורות אחרי הביצוע, האבנים היו נסדקות או נופלות. כיום התקן אמנם שיפר את המצב, אולם היעדר אכיפה בתחום מביא לכך שגם כיום קבלנים מזלזלים בלקוח ומתקינים חיפויי אבן רשלניים.

מורידים לכם אבן מהלב

לביצוע מקצועי של חיזוק אבן ישנה חשיבות עצומה, בעיקר בהיבט הבטיחותי; זאת במיוחד כאשר מדובר בבניינים גבוהים. איש לא אוהב לראות את המעטפת החיצונית של הנכס שלו מוזנחת וסדוקה, אולם תרחיש של צניחת אבן כבדה כל כך מגובה רב אל העוברים והשבים הנו סיוט נורא הרבה יותר ופוטנציאל לאסון. לכן, כדי לישון בשקט חשוב שלא להתפשר על בעל המקצוע שאת שירותיו אתם שוכרים בתחום זה.

אתם לא צריכים לבחור

לקוחותיה של חברת תל פז לגובה נהנים מהניסיון העשיר של בעלי המקצוע שלה. החברה תדע להתאים לצרכים שלכם את סוג העבודה ולבצע אותה תוך הקפדה על כל פרט ועמידה בתקנים המחמירים ביותר כדי לבצע עבודה מרשימה שתוכלו 'לשכוח ממנה' לשנים רבות.

השאירו פרטים:

עוד בנושא

עבודות סנפלינג ועבודות גובה עם חברת תל פז לגובה - המומחים לעבודות גובה בסנפלינג

עבודות סנפלינג

לפני שאנחנו נדרשים לתת מענה בתחום, הרי שבדרך כלל הלקוחות שלנו ישתפו אותנו כי הם לא בהיכרח נתנו את דעתם לעבודות התחזוקה אותן יש לבצע

קרא עוד »

איטום

שוב אותו סיפור התחיל החורף, אתם מיד בדריכות: מנין תבוא הרטיבות השנה? אתם מכירים את הבעיה משנים קודמות, הטיח מהקיר או התקרה מתקלפים, מופיע עובש

קרא עוד »

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

קבלו הצעת מחיר!
1
💬 הצעת מחיר בווצאפ!
Scan the code
שלום!
כאן תל פז לגובה - איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן