שיקום בטון סיקה

השאירו פרטים:

לפעמים נדמה לנו כי הבניין בו אנחנו חיים ימשיך להתקיים לנצח, אבל מי שמגיע מענף הבניה יודע זאת היטב, בבניינים ישנים אבל לא רק, לא פעם, עלינו לבצע עבודות תחזוקה מורכבות כדי להבטיח את עמידות המבנה. תהליך של שיקום בטון סיקה, הוא תהליך בו אנחנו למעשה מחדשים את האיטום של הבניין ומונעים התפתחות של תקלות מורכבות בהמשך. אנחנו עושים את המיטב כדי להבטיח שהתקלות הללו והפרצות בבטון לא ישובו ויופיעו שנית. אנחנו, חברת 'תל פז לגובה', מומחים לביצוע עבודות תחזוקה ותיקון בבטון מהגובה. משום כך אנחנו יכולים לבצע תיקונים מורכבים לאורך קירות הבניין, כדי להבטיח לכם מגורים במבנה יציב וחזק, אטום למי גשמים ולמפגעי מזג האוויר, לאורך כל השנה.

מה כולל התהליך?

אנחנו מחלקים את העבודה שלנו למספר חלקים מרכזיים:

  1. קבלת קריאה מהלקוח והגדרת יעדים: שיקום בטון סיקה זו פרוצדורה שכיחה בענף הבנייה. המונח המקצועי מתייחס לשימוש בחומר איטום מיוחד של חברת סיקה הפופולארית, כדי לחדש הבטון אשר בו החלו להופיע סדקים, אלו שיכולים להתפתח למפגע בטיחותי של ממש. בתהליך הגדרת היעדים, אנחנו מנסים להבין ביחד מה המצב ואיך היינו רוצים לראות את התוצאה הסופית.
  2. קובעים מי יהיה הצוות שיבצע את המשימה: אנחנו כבר עובדים עשרים שנה בתחום. חשוב לנו, בכל פעם מחדש, לבחור בתבונה את אנשי המקצוע המתאימים למשימה. אנחנו בוחרים לא רק את מי שיודעים לבצע את המשימה עצמה, אלא, אנחנו עושים את המיטב כדי להבטיח כי צוות העובדים יעבור את ההכשרה הנדרשת כדי לבצע עבודות מורכבות בגובה.
  3. הגעה למקום האירוע וביצוע המשימה: אנחנו לא נוותר עד שנגיע ליעדים והמטרות אותם הצבנו לנו בהתחלה.

חשוב לנו להיות שם לאורך כל הדרך

אנחנו שמחים להעניק מהידע המקצועי שלנו ולהביא ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר בכל פעם מחדש. המטרה שלנו היא פשוטה, לעשות מה שצריך כדי לבצע את עבודות התחזוקה פעם אחת, כך שלא תדרשו לקרוא שוב לבעל מקצוע בהמשך. נשמח לעמוד אתכם בקשר בכל עניין, ממתינים לכם עכשיו.

שיקום בטון סיקה עם חברת תל פז לגובה

השאירו פרטים:

עוד בנושא

עבודות סנפלינג ועבודות גובה עם חברת תל פז לגובה - המומחים לעבודות גובה בסנפלינג

עבודות סנפלינג

לפני שאנחנו נדרשים לתת מענה בתחום, הרי שבדרך כלל הלקוחות שלנו ישתפו אותנו כי הם לא בהיכרח נתנו את דעתם לעבודות התחזוקה אותן יש לבצע

קרא עוד »

איטום

שוב אותו סיפור התחיל החורף, אתם מיד בדריכות: מנין תבוא הרטיבות השנה? אתם מכירים את הבעיה משנים קודמות, הטיח מהקיר או התקרה מתקלפים, מופיע עובש

קרא עוד »

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

קבלו הצעת מחיר!
1
💬 הצעת מחיר בווצאפ!
Scan the code
שלום!
כאן תל פז לגובה - איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן