עבודות סנפלינג

השאירו פרטים:

לפני שאנחנו נדרשים לתת מענה בתחום, הרי שבדרך כלל הלקוחות שלנו ישתפו אותנו כי הם לא בהיכרח נתנו את דעתם לעבודות התחזוקה אותן יש לבצע בבניין או בנכס העומד לרשותם. אבל, מהרגע בו בעיה התחילה להיווצר, אנחנו יכולים לספר לכם ממקור אישי, כי כל הזנחה והמנעות ממתן פתרון לבעיה, יובילו להדרדרות ולהחמרה במצב. עבודות סנפלינג הן טכניקה מורכבת, המאפשרת לנו לבצע עבודות תחזוקה בין ארץ ושמיים. אנחנו משתמשים בפרקטיקה הזו למטרות שונות. החל מהקמה של מערכות להרחקת יונים וכלה בקיום פעולות תשתית לתיקון החשמל או לאיטום מבנה מפני נזילות. אנחנו, 'תל פז לגובה', פועלים כבר עשרים שנה בתחום ושמחים להעניק מהידע והניסיון המקצועי שלנו לעוד ועוד לקוחות מרוצים.

איך תהליך העבודה מתבצע?

משום שבסופו של דבר, אנחנו שולחים את העובד לבצע את התיקונים הדרושים בין ארץ ושמיים, מקצועי ככל שיהיה, כל עוד לא נבצע עבודות הכנה משמעותיות לפני היציאה לדרך, הרי שתהליך העבודה יהיה מורכב וארוך מהצפוי. לכן, אנחנו תמיד מתחילים בהערכת מצב ובניהול שיחה מקדימה עם הלקוח. חשוב לנו להבין האם נערכו עבודות תחזוקה בעבר, מה היעדים אותם חשוב לנו להשיג והאם, בזמן ביצוע עבודות סנפלינג, תרצו להטיל על העובד משימה נוספת, להעריך מחדש את המצב ולעדכן, במידה ויש לבצע עבודות תחזוקה נוספות, אליהן לא היינו מודעים לפני כן.

בהמשך, אנחנו מצוותים לכל עבודה צוות מיומן. כל עובד עולה למעלה, שעה שלמטה ממתין לו צוות מנוסה ומקצועי, אשר נמצא שם כדי להציע תמיכה וכדי לנהל את העבודה. אנחנו לא מוכנים להתפשר על המקצועיות שלנו וכמובן, אנחנו לא נתפשר לעולם על הבטיחות של העובדים.

איתנו, תקבלו יותר בכל פעם מחדש

הדבר החשוב ביותר, בעיננו, זה לבצע את העבודה במהירות, ביעילות ובעיקר, בצורה יסודית. אנחנו לא רוצים לבצע עבודות סנפלינג פעם אחת שידרשו מאיתנו להגיע שוב בפעם הבאה. אנחנו כאן כדי להציע לכם את הטוב ביותר, בדיוק כדי למנוע כל תקלה שעלולה להתפתח בהמשך. אנחנו נשמח להציע לכם הצעת מחיר מסודרת ולהתחיל בתהליך העבודה המשותפת. ממתינים לכם כעת, על הקו

עבודות גובה

עבודות תחזוקה הן לא משהו זר עבורינו, בכל פעם מחדש אנחנו נדרשים לבצע פעולות כאלו ואחרות כדי לשפר את פני המבנה וכדי לתת מענה רלוונטי לשיפור התשתיות. עבודות גובה הן מצד אחד אתגר לא פשוט מהצד השני, הרי שאנחנו כאן כדי לפתור כל בעיה על הצד הטוב ביותר. חשוב להבין, עבודות גובה, מצד אחד, הן כמו עבודות שיפוץ ותחזוקה לכל דבר ועניין, בין אם מדובר על הנחת תשתית להרחקת יונים ובין אם מדובר על ניקוי חלונות בגובה, מהצד השני, הרי שאנחנו לא יכולים להתעלם מהעניין המרכזי, העבודה נעשית בין ארץ ושמיים. לכן, אנחנו, 'תל פז לגובה', כבר עשרים שנה מגייסים צוות מקצועי ומצויין, מי שעברו את ההכשרה הנדרשת כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ובעיקר, כדי לבצע אותה באופן בטוח.

כמה דברים שחשוב לדעת על אופי העבודה

אנחנו רוצים לחלק את תהליך העבודה שלנו לשני חלקים מרכזיים:

  1. ראשית, חשוב לזכור כי עלינו לבצע את המטלה המוטלת עלינו: כאמור, אנחנו מדברים על עבודות תחזוקה ושיפוץ לכל דבר ועניין. לכן, אנחנו תמיד נרצה לשמוע מהלקוח מה המטרה אליה אנחנו שואפים להגיע, מה מסגרת התקציב והאם מדובר על תהליך עבודה ארוך טווח או טיפול בבעיה נקודתית.
  2. ביצוע העבודה עצמה: עבודות גובה, לצערנו, גובות חיים מעובדים בענף בכל שנה מחדש. הסיבה המרכזית לכך היא זלזול של חברות מקצועיות בנהלים אשר נקבעו על ידי אנשי מקצוע במשרד השיכון. אנחנו נעשה הכל, תמיד, כדי לשמור על העובדים שלנו. כל פעם מחדש, אנחנו מגייסים צוות מקצועי לביצוע העבודה עצמה ובנוסף, צוות מיומן שישמור על העובדים מלמטה. כמובן, אנחנו לא מוותרים על שימוש בציוד איכותי ומקצועי לצורך ביצוע המשימה.

עכשיו זה הזמן לפנות אלינו

גם אם תרצו להתעלם מהבעיה או לשמור את עבודות האחזקה למועד מאוחר יותר, הרי שהעולם לא ממתין לכם. אם לא נצא היום לבצע עבודות גובה, הרי שהתוצאה תהיה הדרדרות של המצב בשטח. לכן, אנחנו מזמינים אתכם לדבר איתנו עוד היום, על מנת שנוכל להתחיל.

עבודות גובה בסנפלינג

יש מי שיש להם פחד גבהים ויש מי, כמונו, שהעבודה שלהם היא לבצע מטלות מורכבות בין ארץ ושמיים. בעידן הנוכחי, שעה שמרבית בני האדם עברו להתגורר בבניינים, הרי שעלינו מוטלת המשימה לבצע עבודות תחזוקה, שיפוץ וניקיון, תלויים, בין ארץ ושמיים. עבודות גובה בסנפלינג מצד אחד, הן עונג צרוף. אנחנו שמחים בכל פעם מחדש להתמודד עם אתגר חדש ולעשות את הטוב ביותר מהצד שלנו, כדי להביא לתוצאות מצויינות בסופו של דבר. אבל, מהצד השני, הרי שאנחנו מכירים היטב את הסיכונים הכרוחים במקצוע שלנו. אם אתם מעוניינים להזמין מאיתנו שירות מקצועי, אנחנו רוצים לספר לכם קצת, על נעשה מאחורי הקלעים.

עבור מי מיועד השירות?

אנחנו עובדים עם אינספור לקוחות במשק הישראלי ומחלקים את העבודה שלנו למספר קטגוריות:

  1. עבודות ניקיון ותחזוקה: בדרך כלל, מדובר על עבודות גובה סנפלינג הנעשות אחת לפרק זמן מסוים. זו יכולה להיות חברת הייטק המעוניינת בשטיפת חלונות אחת לכמה זמן וזה יכול להיות בניין מגורים, בו אנחנו נדרשים לבצע עבודות שונות לשיפור חזית הבניין.
  2. עבודות תיקון של תשתיות: כאן, אנחנו נכנסים לתחום מורכב יותר וכזה הדורש מיומנות. זו יכולה להיות בעיה במערכת החשמל וזו יכולה להיות קריאה לאיטום מבנה. בכל פעם מחדש אנחנו נעשה את המקסימום מבחינתנו כדי לבחור בבעל המקצוע המתאים, זה שיש לו את הידע המקצועי הדרוש אבל לא פחות חשוב מכך, מי שיודע איך עובדים נכון, שעה שעומדים תלויים בין ארץ ושמיים. לא פעם, עבודות מהסוג הזה ייעשו בכל שנה מחדש, כדי לשמור על הקיים וכדי לתקן את מה שנשחק.
  3. עבודות חד פעמיות של התקנת מערכות חדשות: גם במקרה הזה, אנחנו נגייס אנשי מקצוע מצויינים כדי לבצע את המלאכת המורכבת, על הצד הטוב ביותר.

עבודה מקצועית, מהירה ויעילה

אנחנו מאמינים כי הכנה מסודרת לפני היציאה לשטח, זה המתכון המנצח. זו הדרך שלנו להבטיח כי העבודה תבוצע על הצד הטוב ביותר. אנחנו מזמינים אתכם לדבר איתנו היום, נשמח לשמוע על הבעיה ולהציע את הפתרון המקצועי שלנו בנושא.

עבודות סנפלינג ועבודות גובה עם חברת תל פז לגובה - המומחים לעבודות גובה בסנפלינג

השאירו פרטים:

עוד בנושא

עבודות סנפלינג ועבודות גובה עם חברת תל פז לגובה - המומחים לעבודות גובה בסנפלינג

עבודות סנפלינג

לפני שאנחנו נדרשים לתת מענה בתחום, הרי שבדרך כלל הלקוחות שלנו ישתפו אותנו כי הם לא בהיכרח נתנו את דעתם לעבודות התחזוקה אותן יש לבצע

קרא עוד »

איטום

שוב אותו סיפור התחיל החורף, אתם מיד בדריכות: מנין תבוא הרטיבות השנה? אתם מכירים את הבעיה משנים קודמות, הטיח מהקיר או התקרה מתקלפים, מופיע עובש

קרא עוד »

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

קבלו הצעת מחיר!
1
💬 הצעת מחיר בווצאפ!
Scan the code
שלום!
כאן תל פז לגובה - איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן