עבודות איטום

השאירו פרטים:

אמנם, המחקרים בנוגע לאבולוציה האנושית, מספרים לנו כי האדם הקדמון היה במגע עיקבי ורצוף עם הטבע, אבל היום, הרי שאנחנו רחוקים מכך שנות אור. עבודות איטום נדרשות לנו היום מכמה טעמים. בעיקר, המטרה בעבודות הללו היא להקפיד על כך שאנחנו, בני האדם, נשאר רחוקים מהנזקים הנגרמים על ידי מזג האוויר. חלחול של מי גשמים וטל, יכולים להוביל להתפתחות של חיידקים ובקטריות על הקירות של המבנה. בנוסף, עלינו לזכור כי הזנחה יכולה לפגוע בתשתיות, להזיק לרכוש וכאמור, להוביל למפגעים בריאותיים של ממש. לכן אנחנו כאן. 'תל פז לגובה', היא חברה המתמחה בעבודות לאיטום מבנים באמצעות עזרים לעבודה בגובה. אנחנו נשמח להושיט לכם יד ולבצע את המוטל עלינו, גם בעבורכם.

כמה מילים על אופי העבודה בגובה

על פניו, ביצוע עבודות איטום זה לא מסובך כל כך. בסך הכל, עלינו לבצע הערכת מצב מסודרת, להבין מה אנחנו צריכים לעשות ולשלוח את הצוות שלנו עם הציוד המתאים, לבצע את העבודה. האתגר האמיתי מתחיל בכך שהעבודה מתבצעת בין שמיים וארץ. כלומר, אנחנו צריכים לקחת בחשבון כי עלינו לבחור בציוד מתאים, להביא את החומרים הרלוונטיים והכלים, שיאפשרו לעובדים שלנו לבצע את העבודה במהירות, ביעילות ובלי שחלילה, ייגרם נזק לרכוש או פגיעות בנפש. בדיוק בגלל זה אנחנו לא רק מקפידים לגייס צוות מיומן, הבקיא במלאכת האיטום. אלא, אנחנו בוחרים עובדים בעלי ההכשרה המתאימה לעבודה בגובה. בנוסף, אנחנו שומרים על צוות מקצועי בקרקע. מי שידאג לכך שהעוברים ושבים לא יפגעו כתוצאה מהעבודה, אם חלילה כלי מקצועי יפול על הקרקע. מהצד השני, הצוות בקרקע שומר על העובדים התלויים באוויר. הביטחון שלכם ושל העובדים, הוא כלל הכרחי לביצוע הפרויקט ולהשגת היעדים.

המטרה היא לטפל בבעיה זמן רב מראש

מה שאנחנו צריכים לקחת לתשומת ליבנו זה את העובדה כי כל בעיה אותה אפשר לפתור בקלות היום, יכולה להתפתח לאירוע מורכב יותר בעתיד. לכן, אנחנו תמיד ממליצים לבצע עבודות איטום מוקדם ככל הניתן, גם אם החורף נראה רחוק. נשמח להציע לכם מענה מקצועי וחבילת שירות רלוונטית, עוד היום, בהתאם לצרכים שלכם.

עבודות איטום עם חברת תל פז לגובה

השאירו פרטים:

עוד בנושא

עבודות סנפלינג ועבודות גובה עם חברת תל פז לגובה - המומחים לעבודות גובה בסנפלינג

עבודות סנפלינג

לפני שאנחנו נדרשים לתת מענה בתחום, הרי שבדרך כלל הלקוחות שלנו ישתפו אותנו כי הם לא בהיכרח נתנו את דעתם לעבודות התחזוקה אותן יש לבצע

קרא עוד »

איטום

שוב אותו סיפור התחיל החורף, אתם מיד בדריכות: מנין תבוא הרטיבות השנה? אתם מכירים את הבעיה משנים קודמות, הטיח מהקיר או התקרה מתקלפים, מופיע עובש

קרא עוד »

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

קבלו הצעת מחיר!
1
💬 הצעת מחיר בווצאפ!
Scan the code
שלום!
כאן תל פז לגובה - איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן