סגרגציה בבטון

השאירו פרטים:

בטון הוא חומר המורכב מכמה מרכיבים שונים. חשוב לזכור, אמנם אנחנו מדברים על חומר כמעט קלאסי בתחום הבנייה, כזה המשמש את האנושות לאורך שנים ארוכות. אבל באותה הנשימה, גם חשוב להבין כי החומר עבר שינויים באופי התרכובת לאורך הזמן. אנחנו אומרים את זה, משום שלא פעם, בעיקר בבטון ישן, אנחנו עלולים לראות מקרים של היפרדות חצץ וחול מהבטון, כאילו החומר שהדביק בין כל המרכיבים השונים, הלך ונחלש. זו בדיוק החוליה החלשה, האופן בו מתחילים להיווצר מפגעים בטיחותיים בדמות בטון חלש ושברירי. לתהליך ההיפרדות הזה קוראים: סגרגציה בבטון וזה בדיוק מה שאנחנו צריכים לטפל בו לפני שיהיה מאוחר מדי.

מה אנחנו מציעים לכם בעצם?

את פעולת חידוש הבטון ושיקומו, אנחנו מבצעים באמצעות חומרים שונים. חשוב להבין כי יש נסיבות שונות, אשר עלולות היו להוביל להיחלשות של הבטון. כל עוד לא נשכיל לאבחן את הגורמים אשר יצרו את הבעיה בשלב הראשון, לא נוכל לטפל בבעיה הלכה למעשה. לכן, אנחנו קודם כל צריכים להבין האם מדובר על מקרה של סגרגרציה בבטון. אם כן, אנחנו, חברת 'תל פז לגובה,' נשמח לגייס את אנשי המקצוע שלנו לביצוע עבודות התחזוקה.

את העבודה אנחנו עושים באמצעות חומרים לשיקום בטון ולאיטום החומר. המטרה היא לאטום את הסדקים ולחזק את היסודות הקיימים של הבניין. אנחנו תמיד מזכירים ללקוחות שלנו כי ככל שנגיע לטפל בבעיה בשלב מוקדם יותר, כך יהיה לנו קל יותר להשלים את המשימה ולסיים אותה, בפרק זמן קצר באופן יחסי.

אנחנו מתמחים בביצוע עבודות בגובה, כלומר, אנחנו מבצעים את אותן עבודות השיקום, לאורך כל חלקי הבניין, מלמעלה ועד למטה. אנחנו משתמשים בציוד מקצועי, כדי לא להשאיר חלקה חשופה, לא להותיר נקודה אשר עלולה לסכן את יושבי הבניין בהמשך.

מתי הזמן הנכון להתחיל בעבודה? היום

הזמן הטוב ביותר להתחיל לפעול זה ממש עכשיו. אנחנו ממליצים לכל הלקוחות שלנו לצאת לדרך ולו משום שככל שנקדים לפתור את הבעיה, כך תהליך התיקון יהיה פשוט יותר וקל יותר בסופו של דבר. לפרטים ומידע נוסף, ממתינים לכם עכשיו.

תיקון סגרגציה בבטון

אם אתם שומעים לראשונה את המונחים הללו, אנחנו כאן כדי להסביר לכם הכל. תהליך של תיקון סגרגציה בבטון
הוא תהליך ארוך שמטרתו היא אחת, לשפר את עמידות המבנה ולהבטיח כי זה ימשיך להחזיק לאורך זמן. תהליכי תיקון מהסוג הזה נדרשים כמעט בכל מבנה. חשוב לזכור כי לאורך השנים, גם בטון, אשר נחשב לחומר גלם די עמיד וחזק, עלול להיחלש. בעיקר משום שהחומר אשר הדביק את כל המרכיבים בפנים, את החצץ, המלט והחול, מתחיל להתפורר וכך, נוצרות כמו חוליות חלשות בקירות המבנה. אנחנו מדברים כמובן על מפגע בטיחותי ועל נקודה אליה עלולה לחדור רטיבות וכזו שיכולה להינזק בשל פגעי מזג האוויר. אבל לכל דבר יש פתרון, אנחנו, 'תל פז לגובה', עובדים בתחום עשרים שנה ונשמח לעמוד לצידכם ברגע האמת.

איך נראה תהליך העבודה?

השירות המרכזי אותו אנחנו מציעים ללקוחות, זה למעשה ביצוע תיקונים בגובה. כלומר, אנחנו מגיעים לכל חלקי הקיר של הבניין או הנכס ומבצעים את עבודות התיקון. תיקון סגרגציה בבטון
, בדרך כלל, דורש מאיתנו לחדור פנימה ולחזק את המבנה תוך שימוש בחומרים ייעודיים לכך. אנחנו כמובן מקפידים להשתמש רק בחומרים מצויינים, כאלו שעברו את הבדיקה של מכון התקנים הישראלי.

לאורך כל תהליך העבודה, אנחנו מקפידים על הביטחון של העובדים שלנו ושל הלקוחות. במילים אחרות, אנחנו משתמשים בכל העזרים העומדים לרשותינו כדי להבטיח כי בשטח העבודה יפעלו רק מי שעברו את ההכשרה הנדרשת לביצוע המלאכה המורכבת.

אנחנו נהיה שם עבורכם לאורך כל תהליך העבודה

חשוב לנו להעניק ללקוחות שלנו את המענה הטוב ביותר, כדי שתהליך העבודה יושלם במהירות וביעילות. אנחנו גאים ביכולת שלנו לגייס עובדים מצויינים עבור תיקוני סגרגרציה בבטון, מי שעברו את ההכשרה הנדרשת כדי לבצע את העבודה במהירות ובמיומנות.

אנחנו תמיד מציעים ללקוחות שלנו לפנות אלינו לקבלת הערכת מצב לפחות פעם בשנה. בעיקר, למי שמתגוררים בבתים ישנים יחסית, כאלו שלא עברו אבחון מסודר בעבר. אף פעם אי אפשר לדעת מאיפה תצמח הרעה ותמיד טוב להקדים תרופה למכה. ממתינים לכם עכשיו למתן מענה מקצועי.

סגרגציה בבטון היא לא סוף הסיפור - פנו עוד היום לחברת תל פז לגובה לטובת תיקון סגרגציה בבטון

השאירו פרטים:

עוד בנושא

עבודות סנפלינג ועבודות גובה עם חברת תל פז לגובה - המומחים לעבודות גובה בסנפלינג

עבודות סנפלינג

לפני שאנחנו נדרשים לתת מענה בתחום, הרי שבדרך כלל הלקוחות שלנו ישתפו אותנו כי הם לא בהיכרח נתנו את דעתם לעבודות התחזוקה אותן יש לבצע

קרא עוד »

איטום

שוב אותו סיפור התחיל החורף, אתם מיד בדריכות: מנין תבוא הרטיבות השנה? אתם מכירים את הבעיה משנים קודמות, הטיח מהקיר או התקרה מתקלפים, מופיע עובש

קרא עוד »

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

קבלו הצעת מחיר!
1
💬 הצעת מחיר בווצאפ!
Scan the code
שלום!
כאן תל פז לגובה - איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן