איטום קירות חיצוניים

השאירו פרטים:

אם אתם לא יודעים מאיפה להתחיל, הרשו לנו לעזור לכם. תקלות בתחום האיטום בדרך כלל לא מטרידות את מי שלא בקיא בנושא. אבל, בתור מי שמבצעים עבודות מהסוג הזה כבר עשרים שנה, אנחנו, 'תל פז לגובה', מכירים היטב את התחושה, ברגע בו המים מחלחלים, פוגעים ברכוש ומזיקים לנכס, שעה שאתם נותרים חסרי אונים מול איתני הטבע. אנחנו כאן כדי לתת לכם את המענה המקצועי בדיוק בעניין הזה. ביחד, ננסה להסביר מה הכלים העומדים לרשותינו ואיך אפשר לעזור לכם בעניין הזה. כעת, בואו נתחיל.

מתי צריך לבצע את הפעולה הזו?

התשובה שלנו חד משמעית, איטום קירות חיצוניים זו פעולה עליה אנחנו צריכים לחזור אחת לשנה או שנתיים. אנחנו מבחינים פה בין עבודות תחזוקה שוטפות, כאלו שתפקידן למנוע תקלות בהמשך ובין מקרים של טיפול בבעיה שורשית ומורכבת למדי. אנחנו צריכים לקחת בחשבון כי כל עוד לא נעשו עבודות תחזוקה בעבר, הרי שיכול להיות כי ניאלץ להתמודד עם אתגרים שלא ידענו על קיומם עד עתה. זה הזמן לקחת אוויר ופשוט לאפשר לבעלי הניסיון, אנחנו, לפתור את התקלה במהירות וביעילות.

איך אנחנו מבצעים את העבודה?

תמיד נתחיל בהערכת מצב. תהליך של איטום קירות חיצוניים דורש מאיתנו להגדיר את היעדים מראש, לפני שנגלוש לביצוע המלאכה. הסיבה לכך היא העובדה כי חלק גדול מהעבודה שלנו אנחנו מבצעים באוויר. משום כך, אנחנו צריכים תמיד לצאת לדרך עם הגדרה ברורה של המשימה העומדת לפנינו. אמנם, העובדים שלנו הם אנשי מקצוע מיומנים, אבל מטבע הדברים, שעה שהעובד עומד בין שמיים וארץ, הוא לא יכול לאסוף כלי עבודה נשכח בלי להאט את קצב העבודה בצורה משמעותית. לכן, התפקיד שלנו זה לא רק לבצע את התיקון בפועל, אלא לעשות הכל כדי לצמצם את מרחב הטעות לאפס.

אנחנו ממתינים לכם ממש עכשיו

נעזור לכם בשמחה עוד היום. כעת, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, לספר לנו מה הבעיה ומה המטרה אותה תרצו להגיש ואנחנו כבר נתרגם את המידע הזה לכלים פרקטיים שיאפשרו לנו פשוט, לצאת לדרך.

איטום קירות

לא פעם, נדמה למי שלא מגיעים מהתחום, כי עבודות איטום ותחזוקה צריכות להיעשות על הגג בלבד. אבל אנחנו, 'תל פז לגובה', יודעים היטב כי העבודה צריכה להיעשות גם על הקירות. איטום קירות זו עבודה מורכבת לא רק משום שהיא צריכה להיעשות באופן מקצועי, על מנת שאתם, הלקוחות, תקבלו את המענה לו אתם מייחלים. אלא, עלינו לעשות את הטוב ביותר כדי להבטיח כי העבודה תביא להשגת היעדים, למרות שהמלאכה מתבצעת שעה שהעובדים תלויים בגובה, מאובטחים בציוד מקצועי ומתקדם. אם אתם מחפשים חברה מקצועית ,כזו שלא מעגלת פינות ולא מותירה מקום לספק, הרי שהגעתם למקום הנכון לשם כך.

כמה מילים על עבודה בגובה

בסוף, כמו שאמרנו, העבודה היא די פשוטה. אנחנו בכל פעם מחדש מקיימים הערכת מצב מסודרת ומנסים להבין, מול הלקוח, מה בדיוק נדרש מאיתנו כדי להביא לתוצאה הטובה ביותר. האתגר מתחיל עם היציאה לדרך. שכן, כאשר אנחנו מדברים על איטום קירות, אנחנו מדברים על ביצוע המלאכה, באמצעות עובד בודד, המבצע את העבודה באוויר. מי שהיה תלוי בעבר בין ארץ ושמיים מכיר את התחושה. טווח התנועה קטן וכל כלי מקצועי שנשמט מהידיים, יכול להביא לתאונה רצינית. לכן, אנחנו לא מוותרים על מתן הכשרות מתקדמות לעובדים שלנו. אנחנו מציידים את העובדים לא רק בציוד מקצועי, אלא בידע מעשי, כדי לשפר את איכות העבודה שלהם, על אף האתגרים העומדים לפניהם.

אנחנו כאן כדי לתת לכם את הטוב ביותר

המטרה שלנו היא להציע לכם שירות מקצועי, תוך שאנחנו מקפידים על כמה קווים מנחים:

  1. מתן שירות במחירים משתלמים ללקוח: אנחנו מאמינים כי ניתן לתת שירות מעולה גם אם מסגרת התקציב מוגבלת.
  2. עבודה מהירה ויסודית: מצד אחד, אנחנו מבינים יותר טוב מכל אחד אחר כי אם לא נפתור את הבעיה מהשורש, הרי שהתקלות יחזרו על עצמן גם בעתיד. מהצד השני, נעשה הכל כדי לחסוך זמן יקר וכדי לסיים את העבודה במהירות.
  3. הקפדה על כללי הבטיחות: אנחנו מחוייבים לשמור על העובדים שלנו ועל הלקוחות שלנו לאורך כל התהליך.

מחכים לכם באתר ובקווי הטלפון כבר עכשיו.

איטום קירות חיצוניים עם חברת תל פז לגובה בע"מ

השאירו פרטים:

עוד בנושא

עבודות סנפלינג ועבודות גובה עם חברת תל פז לגובה - המומחים לעבודות גובה בסנפלינג

עבודות סנפלינג

לפני שאנחנו נדרשים לתת מענה בתחום, הרי שבדרך כלל הלקוחות שלנו ישתפו אותנו כי הם לא בהיכרח נתנו את דעתם לעבודות התחזוקה אותן יש לבצע

קרא עוד »

איטום

שוב אותו סיפור התחיל החורף, אתם מיד בדריכות: מנין תבוא הרטיבות השנה? אתם מכירים את הבעיה משנים קודמות, הטיח מהקיר או התקרה מתקלפים, מופיע עובש

קרא עוד »

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

קבלו הצעת מחיר!
1
💬 הצעת מחיר בווצאפ!
Scan the code
שלום!
כאן תל פז לגובה - איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן