איטום מבנים

השאירו פרטים:

אמנם, ישראל היא מדינה חמה וברוב ימות השנה, איטום מבנים נשמע כמו משהו שצריך לטפל בו בעוד הרבה מאוד זמן. אבל, מה שאנחנו מגלים שוב ושוב בשנים האחרונות, זה שכאשר אנחנו שוכחים לבצע את העבודה בזמן, הרי שהתוצאה היא כי התקלה תמצא אותנו ברגע הכי לא צפוי, מה שעלול להוביל לנזקים דרמטיים. חשוב להבין, אין מבנה שלא נשחק לאורך זמן. יתרה מכך, אם אתם מתגוררים בבית ישן או בעלים של נכס מיד שניה, הרי שיכול להיות כי התשתיות של המבנה הוקמו לפני ארבעים, חמישים או שישים שנה. כך שאין שום סיבה לצפות כי הבניין אכן ישאר אטום למי הגשמים שנים קדימה. חלחול של מי גשם יכול להזיק לרכוש ובמקרים חמורים, נראה התפתחות של עובש ופטריות על הקירות. אנחנו, 'תל פז לגובה', מבצעים עבודות תשתית, תלויים בין ארץ ושמיים. במאמר הבא נדבר בהרחבה על העבודה המורכבת העומדת לפנינו.

על ההתפתחויות של השנים האחרונות

בכל הנוגע לתהליכים של איטום מבנים, הרי שעלינו לקחת בחשבון כי לאורך השנים חלו שינויים בתחום. אם בעבר נעזרנו בחומרים על מנת לבצע את העבודה, הרי שהיום אנחנו משתמשים בחומרים חדשים. הסיבות לכך רבות. מצד אחד, התברר כי חומרים בהם נעזרנו בעבר פחות יעילים ובמקרים מסוימים, התברר כי החומרים הללו עלולים להוביל למפגעים בריאותיים, אליהם התוודענו בשנים האחרונות. בנוסף, שימו לב כי גם הטכניקה התפתחה לאורך הזמן. איטום מבנים בגובה, היום אפשרי יותר מבעבר, פשוט כי יש לנו את הציוד המתאים.

אנחנו, מי שעובדים כבר עשרים שנה בתחום, לא קופאים על השמרים. אנחנו עושים את המיטב כדי לאפשר לכם, הלקוחות, ליהנות מטיפול מצויין, כל פעם מחדש.

עכשיו זה הזמן לטפל בבעיה

כאמור, יש נטייה לישראלים רבים לדחות את ביצוע העבודה למועד מאוחר יותר. אנחנו מאמינים כי מדובר על טעות דרמטית אשר בצידה השלכות. אין שום סיבה לא להתכונן לגשם שיבוא עוד היום. לכן, אנחנו מזמינים אתכם לדבר איתנו כעת על איטום מבנים. נשמח לשמוע על הדרישות שלכם ולהציע מענה מקצועי בתמורה.

איטום ושיקום מבנים

זה נשמע כמעט מצחיק, אבל עבורינו, העבודה שלנו, היא סוג של תשוקה. אנחנו שמחים בכל פעם מחדש לגייס את הידע המקצועי שלנו כדי להצליח ולהתגבר על עוד אתגר. איטום ושיקום מבנים זה תהליך מורכב, הדורש מאיתנו לשמור על ראש פתוח, על יצירתיות ועל היכולת שלנו לראות את הדברים מנקודת מבט מעט שונה. אם אתם בעלים של נכס ואתם מעוניינים לשפץ אותו, אם אתם דיירים בבניין משותף ואתם מחפשים מענה מקצועי, אנחנו, 'תל פז לגובה', מי שפועלים בזירה כבר יותר מעשרים שנה, נשמח לעזור לכם בעניין הזה. איטום ושיקום מבנים זו המומחיות שלנו ואנחנו כאן כדי לעזור לכם להשלים את התהליך בצורה הטובה ביותר.

כמה מילים על תהליך העבודה המשותף

המבנים בהם אנחנו חיים היום, הם הניסיון של בני האדם, להישאר מוגנים מפני איתני הטבע, מהשמש הקופחת, מהגשמים והרוחות. איטום ושיקום מבנים זו פעולה חוזרת אותה צריך לבצע אחת לכמה זמן. העבודה כוללת שימוש בחומרים כדי להגן על המבנה מפני גשמים, אבל אנחנו כאן גם כדי להניח חומרים מבודדים כדי לשמור על הטמפרטורה הרצויה בכל אחת מהחדרים הממוקמים בתוכו. תהליך העבודה כולל שימוש בטכניקות כדי לטפל בבעיות נקודתיות והעבודה לא פעם, דורשת מאיתנו לגייס את הידע המקצועי שלנו כדי לענות על הצורך של הלקוח לשפר את האסתטיקה של המבנה. עבודה מסוג איטום ושיקום מבנים זו הדרך שלכם לשמור על הנכס הקיים וכמובן, תחזוקה שוטפת של נכס מעלה את הערך שלו לאורך השנים.

את העבודה שלנו אנחנו מבצעים בין ארץ לשמיים, תוך שימוש בציוד מיוחד לצורך ביצוע המשימה. אנחנו מקפידים לבחור בעובדים מסורים ומיומנים, מי שעברו את ההכשרה הנדרשת וצברו ניסיון מקצועי, כדי להביא לכם לא פחות מאשר את הטוב ביותר.

הזמן הטוב ביותר לביצוע המלאכה הוא עכשיו

אנחנו כאן כדי להציע לכם מענה מקצועי לאורך כל הדרך. נשמח לענות לשאלות ולהביא לכם הצעת מחיר לאור התנאים שלכם. בשביל שנוכל להתחיל בעבודה, אנחנו צריכים לדבר איתכם ולכן, נשמח לענות לכל שאלה, עוד היום.

איטום בניינים

אם אתם בפעם הראשונה שומעים על עבודה מסוג איטום בניינים, הרי שאנחנו כאן כדי לספר לכם על כל מה שאתם לא יודעים. אנחנו, 'תל פז לגובה', מתמחים במתן שירות בנושא הזה ומעניקים מענה מקצועי, כבר עשרים שנה, לאינספור לקוחות מכל רחבי הארץ. נשמח להסביר לכם בקצרה על התהליך ולהסביר לכם כל מה שאתם לא יודעים עדיין. כעת, בואו ניכנס בעובי הקורה.

למה יש לבצע איטום לבניינים?

אנחנו מדברים על סוג של עבודות תחזוקה אותן יש לבצע אחת לשנה בדרך כלל. תהליך של איטום בניינים כולל ביצוע הערכת מצב והיכרות עם הנתונים בשטח, לאחר מכן, נתחיל בתהליך העבודה. חשוב לזכור, המטרה שלנו היא לאטום את המבנה מפני נזקי מזג האוויר, כלומר, גשם ומשקעים נוספים. אם לא נבצע את העבודה כמו שצריך, התוצאה תהיה חלחול מי גשמים אשר יוביל לנזק לתשתיות ולפגיעה ברכוש.

האם יש לבצע את העבודה הזו בכל בניין?

התשובה היא כן, אבל, כמו תמיד, חשוב להתייחס לתנאים השונים בכל מקרה. יש בניינים ישנים, אשר היסודות שלהם הוקמו בשנות החמישים של המאה הקודמת. במקרה כזה, הרי שהעבודה כוללת לעיתים, ביצוע איטום בניינים מורכב, בניסיון להחליף את חומרי האיטום הישנים בחדשים. כלומר, אנחנו מדברים על תהליך ארוך, מורכב וכזה הנוגע לשיקום של המבנה מהיסוד. יש מקרים פשוטים יותר, בהם אנחנו מבצעים תיקון נקודתי בלבד ובעיקר, מוודאים כי בחורף הבא לא יגרם שום נזק.

כמה עולה הטיפול?

אמנם, העבודה שלנו מתמקדת בביצוע איטום בניינים בגובה. לכן, אנחנו לא פעם נדרשים להביא צוות מיוחד וציוד מתקדם, כדי להשלים את תהליך העבודה. במילים אחרות, ככל שהעבודה מורכבת יותר ודורשת מאיתנו מענה רחב יותר, כך המחיר יעלה בהתאמה. אבל, באותה הנשימה, חשוב לנו להזכיר כי עבודות תחזוקה מקצועיות, שומרות על הנכס היום ושומרות על הערך שלו לאורך השנים. כך שבסוף, אנחנו מאמינים כי מדובר על עסקה משתלמת בסך הכל.

מתי יש לבצע את התיקון?

האמת היא כי אין מועד לא מתאים לקיום הערכת מצב וליציאה שלנו לדרך. נשמח לסייע לכם בכל עניין. זמינים בטלפון ובאתר האינטרנט.

שיקום ואיטום מבנים

בשנים האחרונות אנחנו רואים עליה במודעות של הישראלים לתהליכים של שיקום ואיטום מבנים. בעיקר משום שהבניינים הישנים, אלו שהוקמו בימים הראשונים של המדינה הצעירה, כבר עברו תהליך שחיקה הדורש מאיתנו לבצע את התיקונים החשובים הללו. אנחנו, 'תל פז לגובה', מומחים לתחום ושמחים לתת מענה מקצועי לכל לקוח, בכל יום מחדש. יש מי שרואים בעבודה שלנו מלאכה פשוטה, עבודה טכנית כמעט. אבל אנחנו יודעים עד כמה עלינו להיות יצירתיים כדי להצליח ולתת את המענה המתאים, בכל פעם מחדש. כעת, ננסה להסביר קצת על ההתפתחות של התחום בשנים האחרונות.

היום אנחנו יכולים להגיע לתוצאות טובות יותר מבעבר

היתרון שלנו היום הוא ראשית בעובדה כי שיקום ואיטום מבנים מתאפשר, בזכות שימוש בחומרים איכותיים, חומרים טובים יותר. הטכנולוגיה משפיעה על החיים שלנו במישורים רבים. בין היתר, אפשר להצביע על קשר חד משמעי, בין השימוש בחומרים איכותיים יותר ובין שיפור התוצאה הסופית. בנוסף, משום שאנחנו מתמחים בביצוע עבודות תחזוקה בגובה, כלומר, באמצעות ציוד סנפלינג וכדומה, הרי שאנחנו יכולים להגיע לנקודות על פני המבנה, אלו שבעבר, לא הצלחנו להגיע אליהן. התוצאה היא כמובן, עבודה איכותית, יעילה, מהירה ובעיקר, כזו שתשפיע על מצב הנכס גם בעתיד.

למה חשוב לבצע את העבודה בזמן?

ניוטון אמר כי כל עצם נמצא בתנועה עד שמפעילים עליו כוח חיצוני המותיר אותו במקומו. כל דבר בעולם הולך קדימה או אחורה. כך גם תקלות. בעיה שהתחילה היום ואפשר היה לפתור אותה בקלות, מחר, תהפוך לטרגדיה של ממש. בדיוק בגלל זה אנחנו מפצירים בלקוחות שלנו לא לשמוע תהליכים של שיקום ואיטום ומבנים לפרק זמן לא ידוע בעתיד. כל עבודה שתיעשה היום לא רק שתעלה פחות, משום שהמשימה תהיה פחות מורכבת, אלא, טיפוח המבנה בסוף, מוביל לעליה בערך שלו. כל מי שמחזיק בבעלות על נכס, יודע כי המטרה היא לא רק ליהנות מהחיים בבניין היום, אלא, המטרה היא לשמור על הערך של הדירה, כדי להרוויח גם בעתיד.

כדי שנוכל להתחיל לעבוד עוד היום, אנחנו ממתינים לכם באתר האינטרנט ובטלפון. קדימה, עכשיו הזמן לצאת לדרך.

סגרגציה בבטון היא לא סוף הסיפור - פנו עוד היום לחברת תל פז לגובה לטובת תיקון סגרגציה בבטון

השאירו פרטים:

עוד בנושא

עבודות סנפלינג ועבודות גובה עם חברת תל פז לגובה - המומחים לעבודות גובה בסנפלינג

עבודות סנפלינג

לפני שאנחנו נדרשים לתת מענה בתחום, הרי שבדרך כלל הלקוחות שלנו ישתפו אותנו כי הם לא בהיכרח נתנו את דעתם לעבודות התחזוקה אותן יש לבצע

קרא עוד »

איטום

שוב אותו סיפור התחיל החורף, אתם מיד בדריכות: מנין תבוא הרטיבות השנה? אתם מכירים את הבעיה משנים קודמות, הטיח מהקיר או התקרה מתקלפים, מופיע עובש

קרא עוד »

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

קבלו הצעת מחיר!
1
💬 הצעת מחיר בווצאפ!
Scan the code
שלום!
כאן תל פז לגובה - איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן