נעים מאוד להכיר

מקצוענים בקו האופק

כשמרימים את המבט מעלה, מה אתם רואים? חלונות מלוכלכים? אריחים רופפים? מרזבים דולפים? לא הגיע הזמן שתעשו עם זה משהו? לחברת "תל פז לגובה", המתמחה בעבודות אחזקה, התקנה ושיקום בגובה, יש את הפתרונות בשבילכם. החברה צברה מוניטין רב בקרב אנשי המקצוע בתחום הבנייה הישראלי. החברה מתגאה בשירות מקצועי ואמין, ובסטנדרטים הגבוהים ביותר של ביצוע ובטיחות.

פתרונות גבוהים לכל בעיה

השירותים של חברתנו מגוונים ומותאמים ישירות ללקוח: ניקוי חלונות, איטומים, התקנת רשתות מכל הסוגים, חיזוק אריחים, שיקומי בטון ושיפוצים בגובה וכן עבודות מיוחדות כגון התקנת מרזבים, שלטים ודגלים. בין היכולות המגוונות של החברה נמנות עבודה באמצעות סנפלינג, מנופים ובמות הרמה, והכל תוך עמידה בתקנים ההנדסיים המחמירים ביותר.

 

למה דווקא אנחנו

ביכולתנו להגיע לכל נקודה, במיוחד אלה שמחוץ להישג ידם של בעלי מלאכה אחרים. אנחנו ניתן לכם ייעוץ מקצועי ואמין, השם לנגד עיניו את טובת הלקוח ואת ביצוע הפרויקט על הצד הטוב ביותר. אנחנו תמיד נגיד לכם את האמת, גם אם זה אומר שתשלמו פחות!

בטיחות, יעילות והקפדה על סטנדרטים גבוהים

אנחנו מאמינים בלתת ללקוח את השירות שהוא צריך. כשזה מגיע לעבודות גובה, אין מקום לחובבנות: על מנת להימנע מתקלות העלולות לעלות בחיי אדם ונזקים קשים לתיקון יש להקפיד על כל הכללים. במקומות שבהם אתם זקוקים לבעל מקצוע אמין, וישר אל תתפשרו: צרו קשר בטלפון, או מייל, ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

תל-פז לגובה פועלת על פי תקנות הבטיחות של משרד העבודה ולרשותנו פוליסת ביטוח

מקיפה המכסה את כל סוגי עבודות בגובה לרבות ביטוח צד ג' וחבות מעסיקים.